Evenementen

De wintermaanden zijn de plek bij uitstek om onze geliefde sport te promoten.

Recrutering en uitbreiding van de basis blijft natuurlijk hard werken.

Enkele Lions werkten mee aan promo-events in de regio om onze club en sport gekender te maken.

Een klein overzicht van het parcour tussen December en vandaag.

Ninove on ice

Kerstdorp Geraardsbergen

Kerstival

Affligem Kermist

Alle foto’s en persartikels kan u terug vinden in het menu “Media”.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten