Geschiedenis …

Voor diegenen die onze oorsprong nog niet kenden maakte Ring-TV deze mooie reportage.

https://www.ringtv.be/video/over-de-top-liedekerke-lions

Het ontstaan en de begin/glorie jaren van onze club.

Of we het vandaag minder doen? Te zien hoe je het bekijkt natuurlijk 😉

Bedankt aan allen die meewerkten aan de reportage
en nog meer dank aan alle medewerkers van vandaag !

Jullie maken ons een club.

 

 

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om socialemediafuncties te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde socialemedia- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten