Geschiedenis …

Voor diegenen die onze oorsprong nog niet kenden maakte Ring-TV deze mooie reportage.

https://www.ringtv.be/video/over-de-top-liedekerke-lions

Het ontstaan en de begin/glorie jaren van onze club.

Of we het vandaag minder doen? Te zien hoe je het bekijkt natuurlijk 😉

Bedankt aan allen die meewerkten aan de reportage
en nog meer dank aan alle medewerkers van vandaag !

Jullie maken ons een club.

 

 

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten