Onze spelers in het buitenland

Maxim Brysse moest de start van het nieuwe seizoen helaas missen.
Voor een periode van 4 maand gaat hij studeren aan de “Saimaa University of Applied Sciences” in Finland.
Maar geen nood, aan ijshockey is er daar geen gebrek 🙂

Maxim kan er trainen bij “Imatra Ketterä” in de Suomi-sarja league, finland’s 3de hoogste klasse, beter gekend als divisie 2 !
In Januari zal Maxim het divisie 2 team van de Lions opnieuw komen versterken.

Tot dan wensen wij hem nog veel succes met zijn studies.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten