Kerstival

Op 28/12 waren de Lions aanwezig op het Kerstival te Liedekerke.
Met een kleine komische demo en een prachtige off-ice shooting stand konden we de meer dan 1000 bezoekers plezieren.

Wij danken dan ook al onze leden die hier aan meewerkten, een waar schot in de roos 🙂

Een succes voor herhaling vatbaar !

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten