De starters zijn gestart !

Op 04/02 hebben we het genoegen gehad Luna Tigers te mogen ontvangen
voor een vriendschappelijke wedstrijd U16-U19-REC/Starter

Onze mannen namen al snel het voortouw met 1-0,
maar moesten uiteindelijk bezwijken aan de niet te stoppen Tigers.

Eindscore 1-6.

Wij danken dan ook de Luna Tigers voor hun aanwezigheid en al onze leden
die hier aan meewerkten om dit voor de starters mogelijk te maken.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten