Competitie jeugdspelers

Het is bijna zover.. Seizoen 2017-2018 komt eraan.

Onze jeugdspelers zijn er klaar voor !

Zowel de groep U12 als U14 zal in de Belgische competitie aantreden.

Voor de U14 gaan wij een co-op samenwerking aan met Haskey (Limburg One)

Wij danken hen dan ook van harte om dit mogelijk te maken !

Het zal niet makkelijk zijn in de competities, de tegenstanders hebben

reeds veel ervaring, maar we maken er het beste van.

Motivatie en plezier zal bij de Lions alvast niet ontbreken 🙂

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten