Jeugd & Girls Only

De Lions werken sinds vorig seizoen samen met Limburg One (Hasselt) in de vorm van co-op teams in de jeugd.
Ook dit seizoen trekken we deze positieve strides door in U12/U14/U16.

Onze jeugd zal vandaag om 17.30 op het ijs staan in Hasselt bij de kick-off van het seizoen.

Dit is niet alles, Limburg One promoot ook nog eens het ‘Girls Hockey’ met een LTP sessie om 19.00 !

Meer informatie kan je ook vinden op de website van de RBIHF.

Enkele Lady Lions zullen er ook zijn 😉

#Sport Vlaanderen #Hier Beleef Je Meer

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten