Jeugd & Girls Only

De Lions werken sinds vorig seizoen samen met Limburg One (Hasselt) in de vorm van co-op teams in de jeugd.
Ook dit seizoen trekken we deze positieve strides door in U12/U14/U16.

Onze jeugd zal vandaag om 17.30 op het ijs staan in Hasselt bij de kick-off van het seizoen.

Dit is niet alles, Limburg One promoot ook nog eens het ‘Girls Hockey’ met een LTP sessie om 19.00 !

Meer informatie kan je ook vinden op de website van de RBIHF.

Enkele Lady Lions zullen er ook zijn 😉

#Sport Vlaanderen #Hier Beleef Je Meer

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om socialemediafuncties te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde socialemedia- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten