Onze jeugd doet het goed !

Dat we in Liedekerke vooruit willen met onze jeugd is duidelijk.

Maar de basis aan jeugd opstarten is niet evident en een lang, continu proces.

Ontelbare uren en mankracht gaan naar het promo voeren op events, maar met resultaat !

Na nieuwjaar konden we dan ook de kers op de taart zetten en een U8 team toevoegen aan de lijst !

Een dikke “dank u” aan al onze vrijwilligers die steeds paraat staan en ons assisteren in de zoektocht naar jeugdspelers !

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten