Onze jeugd in actie :-)

Onder de noemer “Teambuilding” organiseerden de Lions sinds begin Juni wekelijks een uurtje “off-ice training, fun & games”.

Vooral onze jeugd is steeds talrijk aanwezig, ze zien het volledig zitten en kunnen al niet meer wachten tot de start van het seizoen om op het ijs te vertoeven.

Naar jaarlijkse gewoonte gingen onze U14-U16 spelers dan ook op kamp in Geleen en deze week zijn onze U10-U12 goed vertegenwoordigd in Mechelen op het All Star kamp.

We kunnen hun enthousiasme alleen maar verwelkomen en toejuichen.

Go Lions !

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten