Kermis Opperstraat

Zoals ieder jaar waren de Lions dit weekend aanwezig op Kermis Opperstraat.

Voor de Lions een belangrijk evenement naar rekrutering van nieuwe jeugdleden in eigen gemeente.

Even zag het er naar uit dat de weergoden op oorlogspad gingen, maar niets was minder waar.

Het zonnetje scheen in de namiddag en de Lions draaiden op volle toeren.

En dat het niet alleen gaat om jeugd bewees de burgemeester van Liedekerke.

Hij waagde zijn kans en schoot naar het doel ! Waar zijn die inschrijvingsformulieren ?! 🙂 🙂

Het was opnieuw een geslaagd evenement, met dank aan RBIHF voor de knallende schooting stand.

Een “top job” en dikke merci voor onze ontelbare vrijwilligers die zich steeds belangeloos inzetten voor onze club !

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten