End of season 2022-2023

Helaas was het afgelopen weekend al weer de laatste dag van het seizoen, maar de Lions laten het niet zomaar voorbijgaan.

Zoals ieder jaar sluiten we het seizoen af met een intern event en een dag vol schaatsplezier samen met familie en vrienden 🥳.

Ook dit jaar was opnieuw een groot succes. Jullie waren geweldig ! 😍

Tijd voor een korte break, voor we er in September opnieuw invliegen.

Wij hebben alvast enorm genoten van het seizoen en wensen via deze weg ook alle vrijwilligers, medewerkers en staff te bedanken voor al hun continue inzet en medewerking aan de groei van onze club.

 

See you soon !  😎

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten