Zomerstop

Op 22/05 konden de Lions nog een laatste maal genieten met vrienden en familie op het jaarlijkse clubevent. Maar op het einde van de dag ging de stekker eruit en kon het ijs beginnen smelten.

Tijd voor een korte break, voor we er in September opnieuw invliegen.

Wij hebben alvast enorm genoten van het seizoen en wensen via deze weg ook alle vrijwilligers, medewerkers en staff te bedanken voor al hun continue inzet en medewerking aan de groei van onze club.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten