In the meantime ..

Ondertussen vertrokken de “Belgian Blades” richting Zuid Afrika voor het WK Dames van 20 tot 26/02/2023.

De dames zullen uitkomen in Divisie 2 – Groep B en het opnemen tegen, Australië, Kroatië, Nieuw Zeeland en het thuisland Zuid Afrika.

Onder hen ook onze jeugdcoach Lena Bollen.

Lena ging begin deze maand samen met Ciana naar Sofia voor het WK U18 en kwam toen met een zilveren medaille huiswaarts.

Meer informatie over het WK is terug te vinden op de website van de IIHF.

Wij wensen alle dames veel succes en spelplezier toe !

GO BELGIAN BLADES 🏒🏒🏒 !!!

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Liedekerke Lions powered by IDEA vzw. De cookie instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring mogelijk. We gebruiken cookies om het verkeer op de website te analyseren met het oog de site te verbeteren en om sociale-media-functies te bieden. Ook delen we informatie over je gebruik van onze website met onze vertrouwde sociale media- en en analysepartners. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer info kan u vinden in het privacybeleid.

Sluiten